RIFFEL
20
Jun
20-06-19 - 30-06-19
Minsk,
Hviderusland
20-06-19 - 30-06-19
Minsk,
Hviderusland
Loading map
25
Jun
25-06-19
18:00 - 21:00
Københavns Skyttecenter
Selinevej 5,
2300
København S
18:00 - 21:00
Københavns Skyttecenter
2300
København S
Loading map
25
Jun
25-06-19
18:30 - 21:30
Dalgas Centret
Skivevej 256 A ,
8831
Løgstrup
18:30 - 21:30
Dalgas Centret
8831
Løgstrup
Loading map
27
Jun
27-06-19
18:00 - 21:00
Skydebane Vest
Hovedgaden 610,
2640
Hedehusene
18:00 - 21:00
Skydebane Vest
2640
Hedehusene
Loading map
29
Jun
29-06-19 - 30-06-19
Viborg Skytteforening
Finderupvej 50,
8800
Viborg
Viborg Skytteforening
8800
Viborg
Loading map
29
Jun
29-06-19
Ballerup Skytteforening
Skyttehuset, Råmosevej 40,
2750
Ballerup
Ballerup Skytteforening
2750
Ballerup
Loading map
03
Jul
03-07-19 - 09-07-19
Napoli,
Italien
03-07-19 - 09-07-19
Loading map
04
Jul
04-07-19 - 07-07-19
Vestereng
Vesterengvej 26,
8200
Aarhus
04-07-19 - 07-07-19

Læs mere i  indbydelsen her.

 

Skydebaner:

300 m Skibby, Højbyhus 1A, DK-8462 Harlev J

50 m Vestereng, Vesterengvej 26, DK-8200 Aarhus N

10 m Skytternes Hus, Gøteborgalle 7G, DK-8200 Aarhus N

Loading map
05
Jul
05-07-19 - 07-07-19
Århus Skydebane
Højbyhus 1A,
8462
Harlev J
Loading map
05
Jul
05-07-19 - 07-07-19
Århus Skydebane
Højbyhus 1A,
8462
Harlev J
Århus Skydebane
8462
Harlev J
Loading map
12
Jul
12-07-19 - 20-07-19
Suhl,
Tyskland
Loading map
18
Jul
18-07-19 - 21-07-19
Lathi,
Finland
Loading map
21
Jul
21-07-19
Ballerup Skytteforening
Skyttehuset, Råmosevej 40,
2750
Ballerup
Ballerup Skytteforening
2750
Ballerup
Loading map
02
Aug
02-08-19 - 03-08-19
Nykøbing F. Skytteforening
VED KOHAVEN 9,
4800
Nykøbing F.
02-08-19 - 03-08-19
Nykøbing F. Skytteforening
4800
Nykøbing F.
Loading map
03
Aug
03-08-19 - 04-08-19
Københavns Skyttecenter
Selinevej 5,
2300
København S
Københavns Skyttecenter
2300
København S
Loading map
07
Aug
07-08-19 - 11-08-19
Plzen,
Tjekkiet
Loading map
10
Aug
10-08-19 - 11-08-19
Københavns Skyttecenter
Selinevej 5,
2300
København S
Københavns Skyttecenter
2300
København S
Loading map
10
Aug
10-08-19 - 11-08-19
Vestereng
Vesterengvej 26,
8200
Aarhus
Loading map
10
Aug
10-08-19 - 11-08-19
Skytternes Hus
Gøteborg Alle 7 G ,
8200
Århus N.
10-08-19 - 11-08-19
Loading map
13
Aug
13-08-19 - 16-08-19
Thun,
Schweiz
Loading map
15
Aug
15-08-19
Fløng-Hedehusene Sportsskytteforening
Hovedgaden 610A ,
2640
Hedehusene
Fløng-Hedehusene Sportsskytteforening
2640
Hedehusene
Loading map
17
Aug
17-08-19 - 18-08-19
Vestereng
Vesterengvej 26,
8200
Aarhus
17-08-19 - 18-08-19
Loading map
17
Aug
17-08-19
Skytternes Hus
Gøteborg Alle 7 G ,
8200
Århus N.
17-08-19
Loading map
17
Aug
17-08-19
Vestereng
Vesterengvej 26,
8200
Aarhus
17-08-19
Loading map
21
Aug
21-08-19 - 25-08-19
Hem Skytteforening
Ballingvej 13 ,
7800
Skive
21-08-19 - 25-08-19

Læs mere og se indbydelsen her.

 

Den 21. 24. 25. august

Hem Skytteforening
7800
Skive
Loading map
22
Aug
22-08-19
Fløng-Hedehusene Sportsskytteforening
Hovedgaden 610A ,
2640
Hedehusene
Fløng-Hedehusene Sportsskytteforening
2640
Hedehusene
Loading map
26
Aug
26-08-19 - 03-09-19
Rio de Janeiro,
Brasilien
Rio de Janeiro,
Brasilien
Loading map
12
Sep
12-09-19 - 23-09-19
Bologna,
Italien
12-09-19 - 23-09-19
Loading map
14
Sep
14-09-19 - 15-09-19
Vingsted Skydebaner
Vingstedvej 27,
7182
Bredsten
14-09-19 - 15-09-19
Vingsted Skydebaner
7182
Bredsten
Loading map
21
Sep
21-09-19 - 05-10-19
Nykøbing F. Skytteforening
VED KOHAVEN 9,
4800
Nykøbing F.
21-09-19 - 05-10-19

Læs mere og tilmelding her

 

Kurset afholdes den 21. september og den 5. oktober.

 

Nykøbing F. Skytteforening
4800
Nykøbing F.
Loading map