SEKRETARIAT

on March 5 by

Dansk Skytte Unions sekretariat
Telefontid: Mandag, tirsdag og torsdag kl. 10.00-12.00.

Idrættens Hus
Brøndby Stadion 20
DK-2605 Brøndby
Tlf.: (+45) 43 26 23 52
info@skytteunion.dk


Lars Green Bach
Generalsekretær
29 35 25 03
Lgb@skytteunion.dk

Christina Flindt
Christina Flindt
Sekretær
 
Tlf.: 43 26 23 52
christina.flindt@skytteunion.dk
 
   
Linda Andersson
Linda Andersson

Sportschef
Tlf.: 21 66 50 13
linda.andersson@skytteunion.dk
 
Jeanie Majbred
Jeanie Majbred
Sekretær
Tlf.: 43 26 23 51
jeanie.majbred@skytteunion.dk
 
Erik Jensen
Erik Jensen
Projektmedarbejder
Tlf.: 43 26 23 51
erik.jensen@skytteunion.dk
 

Emma Nørholm Koch
Kommunikations- og kontormedhjælper
Emma.koch@skytteunion.dk
 

Mathias Bjerring Knudsen

Udviklingskonsulent
Tlf.: 53 55 75 09
Mbj@skytteunion.dk
 

Jarl Jakobsen
Udviklingskonsulent
Tlf.:
jarl.jakobsen@skytteunion.dk

Er du i tvivl om hvem du skal kontakte ? Se vores medarbejdermatrix nedenfor.

Comments are closed.